1
/
of
1
Hikvision DS-2CD2647G2T-LZS
Hikvision DS-2CD2647G2T-LZS
No reviews
Regular price
€316,78 EUR
Regular price
Offer price
€316,78 EUR
excl. VAT
: €261,80
Taxes included.
Shipping costs are calculated at checkout.
Quantity
Cannot load availability for pickup
Payment icons
- Fast delivery
- Free return
- 5300+ reviews (9/10)
Ask AI anything about this product
Get instant answers to your product questions
Product description
- 2688 × 1520@25fps
- 2.8 - 12 mm variable focus lens
- 24/7 color image
- Focus on classification of people and vehicles based on deep
learning - 130dB WDR
- Built-in micro SD/SDHC/SDXC slot, up to 512GB
- IP67, IK10
Read more: Hikvision DS-2CD2647G2T-LZS
Hikvision ColorVu technology offers 24/7 vivid, colorful images with advanced F1.0 lenses and high-quality sensors. The F1.0 super aperture captures more light to produce brighter images. Advanced sensor technology can greatly enhance the use of available light.
Share
Any questions about the Hikvision DS-2CD2647G2T-LZS?
Ask your question to our AI expert
Get instant answers on installation, accessories, specs and more...
Product specifications
| SKU | HIK DS-2CD2647G2T-LZS(2.8-12mm)(C) |
|---|---|
| EAN | 6931847179762 |
| Dimensions | 298 mm × 97.9 mm × 95.7 mm |
| Warranty | 3 jaar |
| In the box | Hikvision DS-2CD2647G2T-LZS, Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolution | 4.0 MP |
| PoE support | Ja |
| Night vision | Ja |
| Audio | Tweeweg via aansluitkabel |
| Horizontal viewing angle | 105.4° 56.4° |
| SD card slot | Ja, max 256GB |
| Mobile app | Hik-Connect |
Specifications (PDF)
Delivery time
1 werkday
