1
/
of
1
Vivotek MS9321-EHV-V2
Vivotek MS9321-EHV-V2
No reviews
Regular price
€3.033,72 EUR
Regular price
€0,00 EUR
Offer price
€3.033,72 EUR
excl. VAT
: €2.507,21
Taxes included.
Shipping costs are calculated at checkout.
Quantity
Cannot load availability for pickup
Payment icons
- Fast delivery
- Free return
- 5300+ reviews (9/10)
Ask AI anything about this product
Get instant answers to your product questions
Product description
- 30 fps @ 6912x2624
- H.265 Compression Technology with Smart Stream III
- SNV, WDR Pro and Smart IR
- Built-in IR Illumination up to 30 meters
- Signed Firmware and Secure Boot
- AI-driven Smart Motion Detection and Smart VCA
- Trend Micro IoT Security for Cyber Protection
- Weatherproof IP66-rated and Vandal-proof IK10-rated Housing
- 30 fps @ 6912x2624
- H.265 Compression Technology with Smart Stream III
- SNV, WDR Pro and Smart IR
- Built-in IR Illumination up to 30 meters
- Signed Firmware and Secure Boot
- AI-driven Smart Motion Detection and Smart VCA
- Trend Micro IoT Security for Cyber Protection
- Weatherproof IP66-rated and Vandal-proof IK10-rated Housing
Share
Any questions about the Vivotek MS9321-EHV-V2?
Ask your question to our AI expert
Get instant answers on installation, accessories, specs and more...
Product specifications
| SKU | MS9321-EHV-V2 |
|---|---|
| EAN | 4710469350559 |
| Dimensions | 308 x 167 x 130 mm |
| Warranty | 2 jaar |
| In the box | Vivotek MS9321-EHV-V2, Snelstartgids, uitlijnsticker, schroevenpakket, aansluitdoos |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolution | 18.0 MP (4K) |
| PoE support | Ja |
| Night vision | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon |
| Horizontal viewing angle | 180° |
| SD card slot | Ja, max 64GB |
Specifications (PDF)
