1
/
of
0
Hikvision iDS-2CD7146G0-IZS 2.8 - 12 mm
Hikvision iDS-2CD7146G0-IZS 2.8 - 12 mm
No reviews
Regular price
€590,46 EUR
Regular price
Offer price
€590,46 EUR
excl. VAT
: €487,98
Taxes included.
Shipping costs are calculated at checkout.
Quantity
Cannot load availability for pickup
Payment icons
- Fast delivery
- Free return
- 5300+ reviews (9/10)
Ask AI anything about this product
Get instant answers to your product questions
Product description
- 4 Megapixels
- 2560 × 1440 @ 50fps
- Colour: 0.0005 Lux @ (F1.2, AGC ON); B/W: 0.0001 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0 Lux with IR
- H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG
- 120dB Wide Dynamic Range
- Infrared up to 30 meters
- Face recognition, boundary protection, and multiple target recognition
- 5 streams for a wide range of uses
- Built-in storage up to 256 GB
- IK10 impact resistance
Read more: Hikvision iDS-2CD7146G0-IZS
The Hikvision iDS-2CD7146G0-IZS is an intelligent 4MP security camera for indoor use. The advanced dome camera features various analysis and detection functions based on deep learning and applies smooth streaming to optimize the quality of the live stream.
Share
Any questions about the Hikvision iDS-2CD7146G0-IZS 2.8 - 12 mm?
Ask your question to our AI expert
Get instant answers on installation, accessories, specs and more...
Product specifications
| SKU | HIK iDS-2CD7146G0-IZS(2.8-12mm) |
|---|---|
| EAN | - |
| Dimensions | Ø 140.5 × 122.6 mm |
| Warranty | 3 jaar |
| In the box | 1x IP Camera - 1x Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Resolution | 4.0 MP |
| PoE support | Ja |
| Night vision | Ja |
| Audio | Tweeweg via aansluitkabel |
| Horizontal viewing angle | 114.5° 41.8° |
| SD card slot | Ja, max 256GB |
| Mobile app | Hik-Connect |
Specifications (PDF)
Delivery time
1 werkday