1
/
of
2
Hikvision DS-2CD2646G2-IZS black
Hikvision DS-2CD2646G2-IZS black
No reviews
Regular price
€267,96 EUR
Regular price
Offer price
€267,96 EUR
excl. VAT
: €221,45
Taxes included.
Shipping costs are calculated at checkout.
Quantity
Cannot load availability for pickup
Payment icons
- Fast delivery
- Free return
- 5300+ reviews (9/10)
Ask AI anything about this product
Get instant answers to your product questions
Product description
Color:
- 4 Megapixel
- Max. 2688× 1520 @ 30fps
- H.265, H.264
- 120dB WDR
- Color: 0.003 Lux @ (F1.4, AGC ON)
- False alarm filter
- 12 VDC & PoE (802.3at, class 4)
- IR up to 60 m
- MicroSD up to 256GB
- IP66, IK10
- BLC/3D DNR/ROI
Read more: Hikvision DS-2CD2646G2-IZS
Hikvision AcuSense technology is supported by deep-learning algorithms and brings human or vehicle target classification alarms to front-end and back-end devices.
The system can significantly reduce false alarms generated by targets other than humans or vehicles, greatly improving the efficiency and effectiveness of alarms.
Share
Any questions about the Hikvision DS-2CD2646G2-IZS black?
Ask your question to our AI expert
Get instant answers on installation, accessories, specs and more...
Product specifications
| SKU | HIK DS-2CD2646G2-IZS(2.8-12mm)black |
|---|---|
| EAN | 6941264018872 |
| Dimensions | Ø 144 × 333 mm |
| Warranty | 3 jaar |
| In the box | IP Camera × 1-User Manual×1-Mounting bracket |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolution | 4.0 MP |
| PoE support | Ja |
| Night vision | Ja |
| Audio | Tweeweg via aansluitkabel |
| Horizontal viewing angle | 108° 30°, |
| SD card slot | Ja, max 256GB |
| Mobile app | Hik-Connect |
Specifications (PDF)
Delivery time
1 werkday
