1
/
of
1
Hikvision DS-2CD2323G2-I 2.8 mm
Hikvision DS-2CD2323G2-I 2.8 mm
No reviews
Regular price
€155,10 EUR
Regular price
Offer price
€155,10 EUR
excl. VAT
: €128,18
Taxes included.
Shipping costs are calculated at checkout.
Quantity
Cannot load availability for pickup
Payment icons
- Fast delivery
- Free return
- 5300+ reviews (9/10)
Ask AI anything about this product
Get instant answers to your product questions
Product description
- 2 megapixels
- 1920 × 1080 @ 25fps
- 2.8 mm fixed lens
- 120dB wide dynamic range
- Infrared up to 30 meters
- H.265+, H.265, H.264+, H.264
- Built-in SD/SDHC/SDXC card slot, up to 256 GB
- IP67
Read more: Hikvision DS-2CD2323G2-I
The EasyIP 2.0+ Generation 2 cameras from Hikvision are available in resolutions up to 4MP. These cameras come standard with 120dB wide dynamic range and H265+. Besides excellent specifications, the EasyIP2.0+ series features Motion detection 2.0. This type of motion detection includes object classification. This allows the camera to distinguish between movement of people and/or vehicles and irrelevant objects such as shadows and animals.
Share
Any questions about the Hikvision DS-2CD2323G2-I 2.8 mm?
Ask your question to our AI expert
Get instant answers on installation, accessories, specs and more...
Product specifications
| SKU | HIK DS-2CD2323G2-I(2.8mm) |
|---|---|
| EAN | 6941264073659 |
| Dimensions | Ø127.3 × 95.9 mm |
| Warranty | 3 jaar |
| In the box | 1x Hikvision camera, 1x handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolution | 2.0 MP |
| PoE support | Ja |
| Night vision | Ja |
| Horizontal viewing angle | 107° |
| SD card slot | Ja, max 256GB |
| Mobile app | Hik-Connect |
Specifications (PDF)
Delivery time
1 werkday
