1
/
of
2
Hikvision DS-2CD2186G2-ISU 2.8 mm
Hikvision DS-2CD2186G2-ISU 2.8 mm
No reviews
Regular price
€225,72 EUR
Regular price
Offer price
€225,72 EUR
excl. VAT
: €186,55
Taxes included.
Shipping costs are calculated at checkout.
Quantity
Cannot load availability for pickup
Payment icons
- Fast delivery
- Free return
- 5300+ reviews (9/10)
Ask AI anything about this product
Get instant answers to your product questions
Product description
- 8 Megapixels
- 3840 × 2160@25fps
- 2.8 mm fixed lens
- Night vision up to 30 meters
- Built-in microphone
- Focus on classification of people and vehicles based on deep
learning - 120dB Wide Dynamic Range
- IP67, IK10
- Built-in micro SD/SDHC/SDXC slot, up to 256GB
Read more: Hikvision DS-2CD2186G2-ISU
The Hikvision AcuSense technology is supported by deep-learning algorithms and brings alarms for classification of human or vehicle targets to front- and back-end devices. The system can significantly reduce false alarms generated by targets other than people or vehicles, greatly improving the efficiency and effectiveness of alarms.
Share
Any questions about the Hikvision DS-2CD2186G2-ISU 2.8 mm?
Ask your question to our AI expert
Get instant answers on installation, accessories, specs and more...
Product specifications
| SKU | HIK DS-2CD2186G2-ISU(2.8mm) |
|---|---|
| EAN | 6941264075158 |
| Dimensions | Φ 121 × 92 mm |
| Warranty | 3 jaar |
| In the box | 1x IP Camera - 1x Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolution | 8.0 MP (4K) |
| PoE support | Ja |
| Night vision | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon |
| Horizontal viewing angle | 111° |
| SD card slot | Ja, max 256GB |
| Mobile app | Hik-Connect |
Specifications (PDF)
Delivery time
1 werkday
