1
/
of
4
Hikvision DS-2CD2087G2H-LIU 2.8 mm Black
Hikvision DS-2CD2087G2H-LIU 2.8 mm Black
No reviews
Regular price
€275,22 EUR
Regular price
Offer price
€275,22 EUR
excl. VAT
: €227,45
Taxes included.
Shipping costs are calculated at checkout.
Quantity
Cannot load availability for pickup
Payment icons
- Fast delivery
- Free return
- 5300+ reviews (9/10)
Ask AI anything about this product
Get instant answers to your product questions
Product description
Color:
- 8MP, Max.3840 × 2160 @ 25fps
- 2.8 mm fixed lens
- H.265+
- 130dB WDR
- Built-in microphone
- Classification of people and vehicles based on deep learning
- Built-in micro SD/SDHC/SDXC slot, up to 512GB
- 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux with light
- Smart Hybrid Light: advanced long-range technology
Read more: Hikvision DS-2CD2087G2H-LIU
Hikvision ColorVu technology offers 24/7 vivid, colorful images with advanced F1.0 lenses, high-quality sensors, and friendly lighting.
Super aperture of F1.0 gathers more light to produce brighter images.
Advanced sensor technology can greatly enhance the use of available light.
Share
Any questions about the Hikvision DS-2CD2087G2H-LIU 2.8 mm Black?
Ask your question to our AI expert
Get instant answers on installation, accessories, specs and more...
Product specifications
| SKU | HIK DS-2CD2087G2H-LIU(2.8mm)-Black |
|---|---|
| EAN | 6942160436388 |
| Dimensions | Ø74.4 mm × 179.2 mm |
| Warranty | 3 jaar |
| In the box | 1x IP Camera - 1x-Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolution | 8.0 MP (4K) |
| PoE support | Ja |
| Night vision | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon |
| Horizontal viewing angle | 105.1° |
| SD card slot | Ja, max 256GB |
| Mobile app | Hik-Connect |
Specifications (PDF)
Delivery time
1 werkday