1
/
van
3
Dahua IPC-HFW71242H-Z-X
Dahua IPC-HFW71242H-Z-X
No reviews
Normale prijs
€1.401,30 EUR
Normale prijs
€1.868,40 EUR
Aanbiedingsprijs
€1.401,30 EUR
excl. btw
: €1.158,10
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
- 12-MP 1/1.7" CMOS beeldsensor
- Max. 12 MP (4000 × 3000)@25/30 fps
- Ingebouwde IR-LED en de max. verlichtingsafstand is 60 m
- ROI, SMART H.264+/H.265+, flexibele codering
- Er kunnen twee intelligente functies tegelijk worden ingeschakeld, zoals gezichtsherkenning+telling van personen, gezichtsdetectie+telling van personen en PBM-detectie+IVS
- Met deep learning-algoritme ondersteunt het: gezichtsherkenning, gezichtsdetectie, IVS, mensen tellen, videometadata, PBM-detectie, parkeerbeheer en ANPR, enz.
- Alarm: 3 in, 2 uit; audio: 1 in, 1 uit; RS-485, BNC; ondersteunt max. Micro SD-kaart van 512 GB
- 12 VDC/24 VAC/PoE+/ePoE voeding, 12 VDC uitgangsvermogen, max. stroom 165 mA en piekstroom is 700 mA, eenvoudig te installeren
- IP67, IK10
Aangedreven door deep learning-algoritmen, ondersteunt de Dahua WizMind X-serie netwerkcamera verschillende intelligente functies, die voldoen aan de vereisten van een grote verscheidenheid aan scènes. De camera kan nauwkeurig mensen, motorvoertuigen en niet-motorvoertuigen, gezichten herkennen. Het ondersteunt ook PBM-detectie, slimme geluidsdetectie, privacybescherming, ANPR, parkeerbeheer en het tegelijkertijd inschakelen van 2 intelligente functies. De camera maakt gebruik van geavanceerde beeldverwerking AI-Powered Image-technologie, heeft het Deeplight-nachtzichteffect en werkt met ultralage streams. Het is ook stofdicht, waterdicht en vandalismebestendig en is gecertificeerd als IP67 en IK10.
Delen
Nog vragen over de Dahua IPC-HFW71242H-Z-X?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | IPC-HFW71242H-Z-X |
|---|---|
| EAN | 6923172587749 |
| Afmetingen | 345.6 mm × 134.2 mm × 135.1 mm |
| Garantie | 5 jaar |
| In de doos | Dahua IPC-HFW71242H-Z-X, Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 12.0 MP (4K) |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Tweeweg via aansluitkabel |
| Horizontale beeldhoek | 106°–45° |
| SD-kaart functie | Ja, max 256GB |
Specificaties (PDF)
