1
/
van
3
Dahua IPC-HDW5849H-ASE-LED 2.8 mm
Dahua IPC-HDW5849H-ASE-LED 2.8 mm
No reviews
Normale prijs
€542,70 EUR
Normale prijs
€723,60 EUR
Aanbiedingsprijs
€542,70 EUR
excl. btw
: €448,51
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
- 8 MP 1/1,2" CMOS-beeldsensor
- Max. 8 MP (3840 × 2160) bij 30 fps
- Ingebouwd warm licht en de max. verlichtingsafstand is 50 m
- ROI, SVC, SMART H.264 +/H.265+, AI H.264/H.265, flexibele codering
- Rotatiemodus, WDR, 3D NR, HLC, BLC, digitaal watermerk
- Met het deep learning-algoritme ondersteunt het: videometagegevens, IVS, gezichtsdetectie, slimme objectdetectie en het tellen van mensen, enz.
- Alarm: 1 in, 1 uit; audio: 1 in, 1 uit; ondersteunt max. 512 GB Micro SD-kaart, ingebouwde dubbele microfoon
- 12 VDC/PoE; ePoE
- IP67
- SMD 3.0
Meer specificaties van de leverancier
Met een full-colour oplossing en een deep learning-algoritme beschikt de Dahua WizMind 5-serie netwerkcamera over verschillende intelligente functies, waaronder video-metagegevens, gezichtsdetectie, perimeterbeveiliging en het tellen van mensen, enz. die de nauwkeurigheid van videoanalyse aanzienlijk verbeteren. De camera uit de serie ondersteunt een stofdichte, waterdichte en vandalismebestendige functie en voldoet aan de normen IP67 en IK10 (ondersteund door sommige geselecteerde modellen).
Delen
Nog vragen over de Dahua IPC-HDW5849H-ASE-LED 2.8 mm?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | IPC-HDW5849H-ASE-LED-2.8mm |
|---|---|
| EAN | 6923172592484 |
| Afmetingen | Φ122 mm × 119.7 mm |
| Garantie | 5 jaar |
| In de doos | Dahua IPC-HDW5849H-ASE-LED, Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 8.0 MP (4K) |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon |
| Horizontale beeldhoek | 102° |
| SD-kaart functie | Ja, max 256GB |
Specificaties (PDF)
