1
/
van
3
Dahua IPC-HDW5449H-ASE-D2 3.6 mm
Dahua IPC-HDW5449H-ASE-D2 3.6 mm
No reviews
Normale prijs
€476,10 EUR
Normale prijs
€634,80 EUR
Aanbiedingsprijs
€476,10 EUR
excl. btw
: €393,47
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
- Dubbele AI-sensoren met multispectrale beeldvormingstechnologie die kleurrijke beelden produceert bij weinig licht
- Max. 4 MP (2688 × 1520)@25/30 fps
- Ingebouwd warm licht/IR LED, met een maximale afstand van 50 m
- ROI, SMART H.264+/H.265+, AI H.264/H.265
- Rotatiemodus, DWDR, 3D NR, HLC, BLC, digitale watermerken
- Intelligente monitoring
- Gezichtsdetectie
- Mensen tellen
- Alarm: 1 in, 1 uit; audio: 1 in, 1 uit; ondersteunt max. 256 GB Micro SD-kaart; ingebouwde microfoon en luidspreker, ondersteunen tweerichtingsgesprekken
- 12V DC/PoE
- IP67
Met starlight-oplossing en deep learning-algoritme heeft de Dahua WizMind 5-serie netwerkcamera verschillende intelligente functies, waaronder gezichtsopname, perimeterbeveiliging en het tellen van mensen, die de nauwkeurigheid van video-analyse aanzienlijk verbeteren.
Delen
Nog vragen over de Dahua IPC-HDW5449H-ASE-D2 3.6 mm?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | IPC-HDW5449H-ASE-D2-3.6mm |
|---|---|
| EAN | 6923172527332 |
| Afmetingen | Φ122 mm × 110.9 mm |
| Garantie | 5 jaar |
| In de doos | Dahua IPC-HDW5449H-ASE-D2, Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 4.0 MP |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon en speaker |
| Horizontale beeldhoek | 75° |
| SD-kaart functie | Ja, max 256GB |
Specificaties (PDF)
