1
/
van
3
Dahua IPC-HDW3849H-AS-PV 3.6 mm
Dahua IPC-HDW3849H-AS-PV 3.6 mm
No reviews
Normale prijs
€315,90 EUR
Normale prijs
€421,20 EUR
Aanbiedingsprijs
€315,90 EUR
excl. btw
: €261,07
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
- 8MP resolutie
- Full-Color Starlight voor 24/7 kleurenbeeld
- WizSense AI Algoritme
- Rood en Blauw alarm licht
- Audio alarm tot 110dB
- Real-time meldingen via de DMSS-app
- 2-weg spraak
TiOC staat voor de 3 in 1 camera die 24/7 full-color monitoring, actieve afschrikking en AI in één slimme en innovatieve oplossing integreert. TiOC kan potentiële risico's nauwkeurig identificeren en indringers effectief waarschuwen, waardoor de veiligheid van eigendommen effectief worden beschermd.
TiOC biedt een nauwkeurige alarmfunctie door middel van nauwkeurig op mensen en voertuigen te richten, terwijl niet-doelobjecten (zoals dieren, bladeren en autokoplampen) worden uitgefilterd. Naast dat het percentage valse alarmen onder de 2% blijft, leveren de krachtige AI-algoritmen ook een snellere, nauwkeurigere bewegingsdetectie met een groter bereik.
Delen
Nog vragen over de Dahua IPC-HDW3849H-AS-PV 3.6 mm?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | IPC-HDW3849H-AS-PV-3.6mm |
|---|---|
| EAN | 6923172580177 |
| Afmetingen | Φ122.0 mm × 110.9 mm |
| Garantie | 5 jaar |
| In de doos | Dahua IPC-HDW3849H-AS-PV |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 8.0 MP (4K) |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon en speaker |
| Horizontale beeldhoek | 89° |
| SD-kaart functie | Ja, max 256GB |
Specificaties (PDF)
