1
/
van
4
Dahua IPC-HDW3849H-ZAS-PV
Dahua IPC-HDW3849H-ZAS-PV
No reviews
Normale prijs
€466,20 EUR
Normale prijs
€621,60 EUR
Aanbiedingsprijs
€466,20 EUR
excl. btw
: €385,29
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
Kleur:
- 8 MP 1/2,8 inch CMOS-beeldsensor
- Max. 8 MP (3840 × 2160) bij 25/30 fps
- H.265-codec
- Ingebouwd warm licht en IR-LED; de maximale IR-verlichtingsafstand is 50 m en de afstand voor warm licht is 40 m
- ROI, SMART H.264+/H.265+, AI H.264/H.265, flexibele codering
- Rotatiemodus, WDR, 3D NR, HLC, BLC, digitaal watermerk
- Intelligente monitoring
- Afwijkingsdetectie>/li>
- Alarm: 1 in, 1 uit; audio: 1 in, 1 uit; ondersteunt max. 512 GB Micro SD-kaart; ingebouwde dubbele microfoon; ingebouwde luidspreker
- 12 VDC/PoE
- IP67
- Geluids- en lichtalarm (rode en blauwe lichten)
- SMD 4.0
- In-/uitschakelen met één tik via alarminvoer
De Dahua WizSense 3-serie netwerkcamera bespaart aanzienlijk op bandbreedte en opslagruimte dankzij de AI Coding-technologie. Aangedreven door geavanceerde deep learning-algoritmen ondersteunt de camera intelligente functies zoals perimeterbeveiliging, slimme bewegingsdetectie (SMD), AcuPick en AI SSA (AI Scene Self-adaptation), waardoor hij eenvoudig en gebruiksvriendelijk is. Starlight-technologie en de grote diafragmalens zorgen er bovendien voor dat de camera heldere en levendige beelden produceert, zelfs bij slechte lichtomstandigheden.
Delen
Nog vragen over de Dahua IPC-HDW3849H-ZAS-PV?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | IPC-HDW3849H-ZAS-PV |
|---|---|
| EAN | 6923172504197 |
| Afmetingen | 127.6 mm × Φ122.0 mm |
| Garantie | 5 jaar |
| In de doos | Dahua IPC-HDW3849H-ZAS-PV, Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 8.0 MP (4K) |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon en speaker |
| Horizontale beeldhoek | 108°–34° |
| SD-kaart functie | Ja, max 512GB |
Specificaties (PDF)
