1
/
van
7
Dahua IPC-HDW3449H-AS-PV-PRO 2.8 mm
Dahua IPC-HDW3449H-AS-PV-PRO 2.8 mm
No reviews
Normale prijs
€304,20 EUR
Normale prijs
€405,60 EUR
Aanbiedingsprijs
€304,20 EUR
excl. btw
: €251,40
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
- 4MP, 1/1.8” CMOS-beeldsensor
- Max. 4MP (2688 × 1520) @30 fps
- H.265-codec
- Ingebouwde multi-core verlichting, de maximale IR-afstand is 30 m en de maximale warme verlichting afstand is 30 m
- ROI, SMART H.264+/H.265+, AI H.264/H.265, flexibele codering
- Rotatiemodus, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, digitale watermerken
- Intelligente detectie: Inbraak, tripwire
- Abnormaliteitsdetectie
- Alarm: 1 in, 1 uit; audio: 1 in, 1 uit; ondersteunt max. 512 GB Micro SD-kaart; ingebouwde dubbele microfoon; 1-kanaals speaker; ondersteunt tweerichtingsgesprek
- 12V DC/PoE, IP67
- Geluid- en lichtalarm (rode en blauwe lichten)
- SMD 4.0
- Ondersteunt AI SSA en één-klik inschakelen en uitschakelen
- SMD-gebied kan worden ingesteld in warme lichtgebieden die het activeren van alarmen ondersteunen
De Dahua WizSense 3-serie netwerkcamera bespaart aanzienlijk op bandbreedte en opslagruimte dankzij de AI Coding-technologie. Aangedreven door geavanceerde deep learning-algoritmen ondersteunt de camera intelligente functies zoals perimeterbeveiliging, slimme bewegingsdetectie (SMD), AcuPick en AI SSA (AI Scene Self-adaptation), waardoor hij eenvoudig en gebruiksvriendelijk is. Starlight-technologie en de grote diafragmalens zorgen er bovendien voor dat de camera heldere en levendige beelden produceert, zelfs bij slechte lichtomstandigheden.
Delen
Nog vragen over de Dahua IPC-HDW3449H-AS-PV-PRO 2.8 mm?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | IPC-HDW3449H-AS-PV-PRO-2.8mm |
|---|---|
| EAN | 6939554944505 |
| Afmetingen | Φ122.0 mm × 116.1 mm |
| Garantie | 5 jaar |
| In de doos | Dahua IPC-HDW3449H-AS-PV-PRO, Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 4.0 MP |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon en speaker |
| Horizontale beeldhoek | 111° |
| SD-kaart functie | Ja, max 512GB |
Specificaties (PDF)
