1
/
van
2
Dahua HDBW3841R-ZS-S2 Zwart
Dahua HDBW3841R-ZS-S2 Zwart
No reviews
Normale prijs
€376,20 EUR
Normale prijs
€501,60 EUR
Aanbiedingsprijs
€376,20 EUR
excl. btw
: €310,91
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
Kleur:
- 8MP, 1/2.8” CMOS beeldsensor
- Max. 8MP (3840 × 2160) @20 fps
- H.265 codec
- Ingebouwde IR LED, max. IR afstand: 40 m
- ROI, SMART H.264+/H.265+
- Rotatiemodus, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, digitale watermerken
- Intelligente detectie
- Abnormaliteitsdetectie
- Ondersteunt max. 256 GB Micro SD-kaart
- 12V DC/POE
- IP67, IK10
- SMD Plus (Smart Motion Detectie)
Lees meer: Dahua IPC-HDBW3841RP-ZS
Met geavanceerd deep learning-algoritme ondersteunt Dahua WizSense 3-serie
netwerkcamera intelligente functies, zoals perimeterbeveiliging en slimme bewegingsdetectie. Met starlight-technologie zorgt deze camera voor een beter beeld bij weinig
licht.
Delen
Nog vragen over de Dahua HDBW3841R-ZS-S2 Zwart?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | HDBW3841R-ZS-S2-Black |
|---|---|
| EAN | 6923172557520 |
| Afmetingen | Φ122mm × 88.9mm |
| Garantie | 5 jaar |
| In de doos | Dahua HDBW3841R-ZS-S2, Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 8.0 MP (4K) |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Horizontale beeldhoek | 113°–31° |
| Optische zoom | Ja |
| SD-kaart functie | Ja, max 256GB |
Specificaties (PDF)
