1
/
van
2
Dahua IPC-HDBW3241F-AS-S2 2.1 mm
Dahua IPC-HDBW3241F-AS-S2 2.1 mm
No reviews
Normale prijs
€214,20 EUR
Normale prijs
€285,60 EUR
Aanbiedingsprijs
€214,20 EUR
excl. btw
: €177,02
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
- 2 MP 1/2.8" CMOS-beeldsensor
- Max. 2 MP (1920 × 1080) @25/30 fps
- H.265-codec
- Ingebouwde IR-LED, max. IR-afstand: 30 m
- ROI, SMART H.264 +/H.265+, AI H.264/H.265. flexibele codering
- Rotatiemodus, WDR, 3D NR, HLC, BLC, digitale watermerken
- Intelligente detectie
- Abnormaliteitsdetectie
- Alarm: 1 in, 1 uit; audio: 1 in, 1 uit; max. 256 GB Micro SD-kaart, ingebouwde microfoon
- 12V DC/POE
- IP67, IK10
- SMD 4.0, AI SSA
De Dahua WizSense 3-serie netwerkcamera bespaart enorm op bandbreedte en opslagruimte dankzij de AI-coderingstechnologie. Aangedreven door zijn geavanceerde deep learning-algoritmen, ondersteunt de camera intelligente functies zoals perimeterbeveiliging, slimme bewegingsdetectie (SMD), Quick Pick en AI SSA (AI Scene Self-adaptation), waardoor hij gemakkelijk en handig in gebruik is. Dankzij de Starlight-technologie en de lens met een groot diafragma kan de camera heldere, levendige beelden produceren, zelfs bij slechte lichtomstandigheden.
Delen
Nog vragen over de Dahua IPC-HDBW3241F-AS-S2 2.1 mm?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | IPC-HDBW3241F-AS-S2-2.1mm |
|---|---|
| EAN | 6923172541802 |
| Afmetingen | 64.8 mm × Φ111.0 mm |
| Garantie | 5 jaar |
| In de doos | Dahua IPC-HDBW3241F-AS-S2, Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 2.0 MP |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon |
| Horizontale beeldhoek | 137° |
| SD-kaart functie | Ja, max 256GB |
Specificaties (PDF)
