1
/
of
6
Dahua SD6C3825GA-HNR-A-PV1
Dahua SD6C3825GA-HNR-A-PV1
No reviews
Regular price
€1.368,00 EUR
Regular price
€1.824,00 EUR
Offer price
€1.368,00 EUR
excl. VAT
: €1.130,58
Taxes included.
Shipping costs are calculated at checkout.
Quantity
Cannot load availability for pickup
Payment icons
- Fast delivery
- Free return
- 5300+ reviews (9/10)
Ask AI anything about this product
Get instant answers to your product questions
Product description
- 1/1.8" 8 Megapixel STARVIS™ CMOS
- 25× optical zoom
- Starlight technology
- Max. 25/30 fps@8M
- IR range up to 150 m
- Auto-tracking 3.0
- Perimeter protection
- Face detection
- SMD 4.0
- Full-color lighting; red and blue warning lights
- IP66
- PoE (802.3at)
Detailed product specifications from the supplier
With its powerful optical zoom and precise pan and tilt capabilities, the PTZ camera offers an all-in-one solution for long-distance outdoor video surveillance. Together with infrared lighting and Starlight technology, the camera is an excellent solution for dark, low-light conditions. The series combines a mechanical IR cut filter for day and night to produce high-quality images in changing light conditions throughout the day.
Share
Any questions about the Dahua SD6C3825GA-HNR-A-PV1?
Ask your question to our AI expert
Get instant answers on installation, accessories, specs and more...
Product specifications
| SKU | Dahua DH-SD6C3825GA-HNR-A-PV1 |
|---|---|
| EAN | 6923172570475 |
| Dimensions | 325.3 mm × Φ202.0 mm |
| Warranty | 5 jaar |
| In the box | Dahua DH-SD6C3825GA-HNR-A-PV1, Handleiding, Voedingsadapter, Muurbeugel |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolution | 8.0 MP (4K) |
| PoE support | Ja |
| Night vision | Ja |
| Audio | Tweeweg via aansluitkabel |
| Horizontal viewing angle | 61.6°–3.6° |
| Optical zoom | Ja |
| SD card slot | Ja, max 512GB |
Specifications (PDF)
