1
/
of
2
Dahua IPC-HFW5849T1-ASE-LED 2.8 mm Black
Dahua IPC-HFW5849T1-ASE-LED 2.8 mm Black
No reviews
Regular price
€542,70 EUR
Regular price
€723,60 EUR
Offer price
€542,70 EUR
excl. VAT
: €448,51
Taxes included.
Shipping costs are calculated at checkout.
Quantity
Cannot load availability for pickup
Payment icons
- Fast delivery
- Free return
- 5300+ reviews (9/10)
Ask AI anything about this product
Get instant answers to your product questions
Product description
Color:
- 8-MP 1/1.2" CMOS image sensor
- Max. 8 MP (3840 × 2160) @30 fps
- Built-in warm light, max. distance: 60 m
- ROI, SVC, SMART H.264 +/H.265+, AI H.264/H.265
- Rotation mode, WDR, 3D NR, HLC, BLC, digital watermarks
- Alarm: 1 in, 1 out; audio: 1 in, 1 out; supports max. 256 GB Micro SD card, built-in microphone and speaker; supports two-way communication
- 12 VDC/PoE
- ePoE, IP67
- SMD 3.0
With starlight solution and deep learning algorithm, the Dahua WizMind 5-series network camera has various intelligent functions, including face capture, perimeter protection, and people counting, which significantly improve the accuracy of video analysis.
Share
Any questions about the Dahua IPC-HFW5849T1-ASE-LED 2.8 mm Black?
Ask your question to our AI expert
Get instant answers on installation, accessories, specs and more...
Product specifications
| SKU | IPC-HFW5849T1-ASE-LED-Black |
|---|---|
| EAN | 6923172560520 |
| Dimensions | 288.4 mm × 94.4 mm × 84.7 mm |
| Warranty | 5 jaar |
| In the box | Dahua IPC-HFW5849T1-ASE-LED, Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolution | 8.0 MP (4K) |
| PoE support | Ja |
| Night vision | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon en speaker |
| Horizontal viewing angle | 112° |
| Optical zoom | Ja |
| SD card slot | Ja, max 256GB |
Specifications (PDF)
