1
/
of
3
Dahua IPC-HFW3449T1-AS-PV 3.6 mm
Dahua IPC-HFW3449T1-AS-PV 3.6 mm
No reviews
Regular price
€278,10 EUR
Regular price
€370,80 EUR
Offer price
€278,10 EUR
excl. VAT
: €229,83
Taxes included.
Shipping costs are calculated at checkout.
Quantity
Cannot load availability for pickup
Payment icons
- Fast delivery
- Free return
- 5300+ reviews (9/10)
Ask AI anything about this product
Get instant answers to your product questions
Product description
- 4MP, 1/2.7” CMOS image sensor
- Max. 4MP (2688 × 1520) @30 fps
- H.265 codec
- Built-in LED, max. illumination distance: 40 m
- ROI, SMART H.264+/H.265+
- Rotation mode, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, digital watermarks
- Intelligent detection: Intrusion, tripwire
- Abnormality detection
- Alarm: 1 in, 1 out; audio: 1 in, 1 out; supports max. 256GB MicroSD
card, built-in microphone and speaker - 12V DC/PoE, IP67
- SMD (Smart Motion Detection) Plus
Extensive product specifications from the supplier
With advanced deep learning algorithm, Dahua WizSense 3-series supports
network camera intelligent features, such as perimeter protection and smart motion detection. In addition, it provides a better image in low light with full-color technology.
Share
Any questions about the Dahua IPC-HFW3449T1-AS-PV 3.6 mm?
Ask your question to our AI expert
Get instant answers on installation, accessories, specs and more...
Product specifications
| SKU | IPC-HFW3449T1-AS-PV-3.6mm |
|---|---|
| EAN | 6939554948138 |
| Dimensions | 288.4 mm × 94.4 mm × 84.7 mm |
| Warranty | 5 jaar |
| In the box | Dahua IPC-HFW3449T1-AS-PV, Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolution | 4.0 MP |
| PoE support | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon en speaker |
| Horizontal viewing angle | 81° |
| SD card slot | Ja, max 256GB |
Specifications (PDF)
