1
/
van
1
Hikvision DS-2CD63C5G1-IVS
Hikvision DS-2CD63C5G1-IVS
No reviews
Normale prijs
€789,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€789,00 EUR
excl. btw
: €652,07
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
- 12 Megapixel
- Max. 4000 × 3000 @20fps
- Tot 15 liveweergavemodi
- Digitale WDR
- Tot 15 m IR-bereik
- Ingebouwde microfoon en luidspreker
- Smart features
- 6 gedragsanalyses en 3 uitzonderingsdetecties
- Heat map met algoritme voor deep learning
- Intersection analyse door deep learning
- Panomorph lens RPL: B9VVT
- IP67, IK10
Lees meer: Hikvision DS-2CD63C5G1-IVS
De DS-2CD63C5G1-IVS fisheye camera beschikt over de nieuwste DSP technologie, hiermee wordt een extra compressie van 30-50% gerealiseerd ten opzichte van andere netwerk camera’s.
De lichtgevoelige 12MP 1/1.7" Progressive Scan CMOS, in combinatie met een mechanisch IR-filter en de ingebouwde LED’s leveren, zelfs in het donker, perfecte beelden op.
Delen
Nog vragen over de Hikvision DS-2CD63C5G1-IVS?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | HIK DS-2CD63C5G1-IVS(1.29mm) |
|---|---|
| EAN | 6942160433066 |
| Afmetingen | 167 × 152.8 × 55 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| In de doos | 1x IP Camera - 1x Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 12.0 MP (4K) |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon en speaker |
| Horizontale beeldhoek | 180° |
| SD-kaart functie | Ja, max 256GB |
| Mobiele app | Hik-Connect |
Specificaties (PDF)
Levertijd
1 werkdag
