1
/
van
0
Hikvision iDS-2CD7146G0-IZS 2.8 - 12 mm
Hikvision iDS-2CD7146G0-IZS 2.8 - 12 mm
No reviews
Normale prijs
€595,38 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€595,38 EUR
excl. btw
: €492,05
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
- 4 Megapixel
- 2560 × 1440 @ 50fps
- Kleur: 0.0005 Lux @ (F1.2, AGC AAN); Z/W: 0.0001 Lux @ (F1.2, AGC AAN), 0 Lux met IR
- H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG
- 120dB WDR
- IR tot 30 meter
- Gezichtsherkenning, perimeterbeveiliging en herkenning van meerdere doelen
- 5 streams voor een breed scala aan toepassingen
- Ingebouwde opslag tot 256 GB
- IK10
Lees meer: Hikvision iDS-2CD7146G0-IZS
De Hikvision iDS-2CD7146G0-IZS is een intelligente 4MP beveiligingscamera voor binnen. De geavanceerde dome camera beschikt over diverse analyse- en detectiefuncties op basis van deep learning en past smooth streaming toe om de kwaliteit van de livestream te optimaliseren.
Delen
Nog vragen over de Hikvision iDS-2CD7146G0-IZS 2.8 - 12 mm?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | HIK iDS-2CD7146G0-IZS(2.8-12mm) |
|---|---|
| EAN | - |
| Afmetingen | Ø 140.5 × 122.6 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| In de doos | 1x IP Camera - 1x Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Resolutie | 4.0 MP |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Tweeweg via aansluitkabel |
| Horizontale beeldhoek | 114.5° 41.8° |
| SD-kaart functie | Ja, max 256GB |
| Mobiele app | Hik-Connect |
Specificaties (PDF)
Levertijd
1 werkdag