1
/
van
4
Hikvision DS-2CD6365G1-IVS 1.16 mm
Hikvision DS-2CD6365G1-IVS 1.16 mm
No reviews
Normale prijs
€449,88 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€449,88 EUR
excl. btw
: €371,80
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
- 6 Megapixel
- Max. 2560 × 2560 @25fps
- IR tot 15 meter
- Ingebouwde microfoon en luidspreker
- Heatmap
- Meerdere dewarping-modi
- Ondersteuning voor muur-, tafel- en plafondmontage
- IP67, IK10
Lees meer: Hikvision DS-2CD6365G1-IVS
De DS-2CD6365G1-IVS is een fisheye-netwerkcamera die een 360-graden panoramisch beeld van de omgeving kan bieden. De progressieve scan CMOS-sensor levert hoge resolutie beelden tot 2560 × 2560. Met maximaal 20 live weergavemodi, ontworpen voor 3 verschillende montagetypes, voldoet de camera aan verschillende gebruikersvoorkeuren. Drie onafhankelijk regelbare IR-lampen bieden een bereik van 15 meter en zorgen voor goed zicht in een omgeving met weinig tot geen licht.
Delen
Nog vragen over de Hikvision DS-2CD6365G1-IVS 1.16 mm?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | HIK DS-2CD6365G1-IVS(1.16mm) |
|---|---|
| EAN | 6942160433042 |
| Afmetingen | Ø 140.3 mm × 59.4 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| In de doos | 1x IP Camera + Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 6.0 MP |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon en speaker |
| Horizontale beeldhoek | 180° |
| SD-kaart functie | Ja, max 256GB |
| Mobiele app | Hik-Connect |
Specificaties (PDF)
Levertijd
1 werkdag
