1
/
van
4
Hikvision DS-2CD2955G0-ISU 1.05 mm
Hikvision DS-2CD2955G0-ISU 1.05 mm
No reviews
Normale prijs
€487,81 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€487,81 EUR
excl. btw
: €403,15
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
- 5 Megapixel
- Efficiënte H.265+ compressietechnologie
- 180° fisheye-weergave
- Heldere beelden bij sterk tegenlicht dankzij 120 dB True WDR-technologie
- Audio- en alarminterface beschikbaar
Lees meer: Hikvision DS-2CD2955G0-ISU
verticaal zicht van 180 graden in een compact pakket. Plafondmontage of wandmontage voor flexibele installatiemogelijkheden.
Het IR-bereik van 8 meter zorgt voor goed verlichte beelden bij weinig licht.
Delen
Nog vragen over de Hikvision DS-2CD2955G0-ISU 1.05 mm?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | HIK DS-2CD2955G0-ISU(1.05mm)(O-STD) |
|---|---|
| EAN | 6931847191436 |
| Afmetingen | Ø119.9 mm × 41.2 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| In de doos | 1x Hikvision camera, 1x Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 5.0 MP |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon |
| Horizontale beeldhoek | 180° |
| SD-kaart functie | Ja, max 256GB |
| Mobiele app | Hik-Connect |
Specificaties (PDF)
Levertijd
1 werkdag