1
/
van
4
Hikvision DS-2CD2387G2H-LISU/SL 2.8 mm Zwart
Hikvision DS-2CD2387G2H-LISU/SL 2.8 mm Zwart
No reviews
Normale prijs
€296,81 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€296,81 EUR
excl. btw
: €245,30
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
- 8MP, Max. 3840 × 2160
- 2.8 mm vaste lens
- Smart Hybrid Light: geavanceerde technologie met groot bereik
- 130 dB WDR
- Focus op de classificatie van mensen en voertuigen op basis van deep learning
- Actief stroboscooplicht en geluidsalarm
- Ingebouwde microfoon en luidspreker
- Ingebouwd micro SD/SDHC/SDXC-slot, tot 512 GB
- IP67
Hikvision ColorVu-technologie biedt 24/7 levendige, kleurrijke beelden met geavanceerde F1.0-lenzen, hoogwaardige sensoren en vriendelijke verlichting. Super diafragma van F1.0 verzamelt meer licht om helderdere beelden te produceren. Geavanceerde sensortechnologie kan het gebruik van beschikbaar licht enorm verbeteren.
Delen
Nog vragen over de Hikvision DS-2CD2387G2H-LISU/SL 2.8 mm Zwart?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | HIK DS-2CD2387G2H-LISU/SL(2.8mm)-Black |
|---|---|
| EAN | 6942160440088 |
| Afmetingen | Ø138.3 mm × 115.4 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| In de doos | Hikvision DS-2CD2387G2H-LISU/SL - Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 8.0 MP (4K) |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon en speaker |
| Horizontale beeldhoek | 108.8° |
| SD-kaart functie | Ja, max 256GB |
| Mobiele app | Hik-Connect |
Specificaties (PDF)
Levertijd
1 werkdag