1
/
van
7
Foscam NVR Kit FNA108E-T4-2T (Zwart)
Foscam NVR Kit FNA108E-T4-2T (Zwart)
No reviews
Normale prijs
€549,00 EUR
Normale prijs
€599,95 EUR
Aanbiedingsprijs
€549,00 EUR
excl. btw
: €453,72
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
- Resolutie van 8,0 MP
- Power over Ethernet
- Nachtzicht tot 20 meter
- Persoons-/voertuigdetectie
- Geluids- en lichtalarm
- Gratis toegang tot Foscam APP&VMS
- Vooraf geïnstalleerde harde schijf van 2 TB (ondersteunt tot 16 TB)
De NVR kan tot acht camera's ondersteunen (vier inbegrepen). Zie hieronder voor ondersteunde extra camera's.
Foscam FNA108E-T4-2T:
Een 8 MP PoE set met 4 turretcamera's. Deze set bevat 1x FNA108HE en 4x 8MP turretcamera T8EP. De set wordt geleverd met een vooraf geïnstalleerde 2TB HDD, en je hebt de mogelijkheid om de set uit te breiden naar 8 camera's.
Delen
Nog vragen over de Foscam NVR Kit FNA108E-T4-2T (Zwart)?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | FNA108E-T4-2T-Black |
|---|---|
| EAN | 6954836097342 |
| Afmetingen | NVR: 255mm*238mm*50mm - Camera: φ110*100 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| In de doos | Foscam NVR Kit FNA108E-T4-2T |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 8.0 MP (4K) |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon en speaker |
| Horizontale beeldhoek | 90.1° |
| SD-kaart functie | Ja, max 256GB |
| Mobiele app | Foscam |
Specificaties (PDF)
Levertijd
1 werkdag
