1
/
van
3
Dahua IPC-PDW3849-A180-AS-PV Zwart
Dahua IPC-PDW3849-A180-AS-PV Zwart
No reviews
Normale prijs
€453,75 EUR
Normale prijs
€605,00 EUR
Aanbiedingsprijs
€453,75 EUR
excl. btw
: €375,00
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
Kleur:
- 180° groothoekbeeld
- Max. 8 MP (4096 × 1860)@20 fps
- H.265 codec
- Ingebouwde IR-LED en warm licht, de max. De IR-verlichtingsafstand is 25 m en de afstand voor warm licht is 20 m
- ROI, SMART H.264 +/H.265+, AI H.264/H.265, flexibele codering
- WDR, 3D NR, HLC, BLC, digitale watermerken
- Alarm: 1 in, 1 uit; audio: 1 in, 1 uit; ondersteunt max. 256 GB Micro SD-kaart; ingebouwde dubbele microfoon; ingebouwde luidspreker, ondersteuning voor tweerichtingsgesprekken
- 12 VDC/PoE
- IP67
- Geluids- en lichtalarm (rode en blauwe lichten)
- EPTZ, SMD 4.0
- In-/uitschakelen met één tik via alarmingang
De Dahua WizSense 3-serie netwerkcamera bespaart aanzienlijk op bandbreedte en opslagruimte dankzij de AI-coderingstechnologie. Gedreven door zijn geavanceerde deep learning-algoritmen ondersteunt de camera intelligente functies zoals perimeterbeveiliging, slimme bewegingsdetectie (SMD) en Quick Pick, waardoor hij gemakkelijk en handig in gebruik is. Dankzij de Starlight-technologie en de lens met groot diafragma kan de camera ook bij slechte lichtomstandigheden heldere, levendige beelden produceren.
Delen
Nog vragen over de Dahua IPC-PDW3849-A180-AS-PV Zwart?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | IPC-PDW3849-A180-AS-PV-Black |
|---|---|
| EAN | 6923172550781 |
| Afmetingen | Φ122 mm × 135.2 mm |
| Garantie | 5 jaar |
| In de doos | Dahua IPC-PDW3849-A180-AS-PV, Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 8.0 MP (4K) |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon en speaker |
| Horizontale beeldhoek | 180° |
| SD-kaart functie | Ja, max 256GB |
Specificaties (PDF)
