1
/
van
3
Dahua IPC-HFW3849T1-ZAS-PV
Dahua IPC-HFW3849T1-ZAS-PV
No reviews
Normale prijs
€470,09 EUR
Normale prijs
€626,78 EUR
Aanbiedingsprijs
€470,09 EUR
excl. btw
: €388,50
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
Kleur:
- 8-MP 1/2.8" CMOS beeldsensor
- Max. 8 MP (3840 × 2160 )@25/30 fps
- H.265-codec
- Ingebouwd warm licht en IR LED; de maximale IR-belichtingsafstand is 50 m en de afstand van het warme licht is 40 m
- ROI, SMART H.264+/H.265+, AI H.264/H.265, flexibele codering
- Rotatiemodus, WDR, 3D NR, HLC, BLC, digitale watermerkbeveiliging
- Intelligente bewaking: Intrusie, tripwire
- Abnormaliteitsdetectie
- Alarm: 1 in, 1 uit; audio: 1 in, 1 uit; ondersteunt maximaal 512 GB Micro SD-kaart; ingebouwde dubbele microfoons; 1-kanaals luidspreker; ondersteunt tweewegaudio
- 12 VDC/PoE-voeding
- IP67-bescherming
- Geluid- en lichtalarm (rode en blauwe lichten)
- SMD 4.0
- Ondersteunt AI SSA en één-klik in-/uitschakelen
- SMD-gebied kan worden ingesteld in warme lichtzones die alarmen ondersteunen
De Dahua WizSense 3-serie netwerkcamera bespaart aanzienlijk op bandbreedte en opslagruimte dankzij de AI Coding-technologie. Aangedreven door geavanceerde deep learning-algoritmen ondersteunt de camera intelligente functies zoals perimeterbeveiliging, slimme bewegingsdetectie (SMD), AcuPick en AI SSA (AI Scene Self-adaptation), wat het gebruik eenvoudig en gemakkelijk maakt. De Starlight-technologie en de grote diafragmalens zorgen ervoor dat de camera heldere, levendige beelden produceert, zelfs bij weinig licht.
Delen
Nog vragen over de Dahua IPC-HFW3849T1-ZAS-PV?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | IPC-HFW3849T1-ZAS-PV |
|---|---|
| EAN | 6923172502766 |
| Afmetingen | 288.4 mm × 94.4 mm × 84.7 mm |
| Garantie | 5 jaar |
| In de doos | IPC-HFW3849T1-ZAS-PV, Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 8.0 MP (4K) |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon en speaker |
| Horizontale beeldhoek | 108°–34° |
| SD-kaart functie | Ja, max 512GB |
Specificaties (PDF)
