1
/
van
5
Dahua IPC-HFW3549T1-AS-PV 2.8 mm
Dahua IPC-HFW3549T1-AS-PV 2.8 mm
No reviews
Normale prijs
€293,12 EUR
Normale prijs
€390,83 EUR
Aanbiedingsprijs
€293,12 EUR
excl. btw
: €242,25
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
Kleur:
- 5MP, 1/2.7” CMOS image sensor
- Max. 5MP (2592 × 1944) @20 fps, en ondersteunt 4MP (2688 × 1520) @25/30 fps
- H.265 codec
- Ingebouwde LED, max. verlichtingsafstand: 40 m
- ROI, SMART H.264+/H.265+
- Rotatiemodus, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, digitale watermerken
- Intelligent detectie: Intrusion, tripwire
- Abnormaliteit detectie
- Alarm: 1 in, 1 uit; audio: 1 in, 1 uit; ondersteunt max. 256GB MicroSD
kaart, ingebouwde microfoon en speaker - 12V DC/PoE, IP67
- SMD (Smart Motion Detectie) Plus
Uitgebreide productspecificaties van de leverancier
Met geavanceerd deep learning-algoritme ondersteunt Dahua WizSense 3-serie netwerkcamera intelligente functies, zoals perimeterbeveiliging en slimme bewegingsdetectie. Bovendien zorgt het met full-colour-technologie voor een beter beeld bij weinig licht.
Delen
Nog vragen over de Dahua IPC-HFW3549T1-AS-PV 2.8 mm?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | IPC-HFW3549T1-AS-PV-28mm |
|---|---|
| EAN | - |
| Afmetingen | 288.4 mm × 94.4 mm × 84.7 mm |
| Garantie | 5 jaar |
| In de doos | Dahua IPC-HFW3549T1-AS-PV, Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 5.0 MP |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon en speaker |
| Horizontale beeldhoek | 98° |
| SD-kaart functie | Ja, max 256GB |
Specificaties (PDF)
