1
/
van
3
Dahua IPC-HDW8441X-3D 2.0 mm
Dahua IPC-HDW8441X-3D 2.0 mm
No reviews
Normale prijs
€1.056,33 EUR
Normale prijs
€1.408,44 EUR
Aanbiedingsprijs
€1.056,33 EUR
excl. btw
: €873,00
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
- 4 MP 1/2,8 inch CMOS-beeldsensor
- Max. 4 MP (2560 × 1440) @25/30 fps
- Ingebouwde IR-LED, max. afstand is 20 m
- ROI, SMART H.264+/H.265+, flexibele codering
- WDR, 3D NR, HLC, BLC, digitale watermerken
- Mensen tellen
- Alarm: 2 in, 2 uit; audio: 2 in, 1 uit; 485, BNC, ondersteunt max. 512 GB Micro SD-kaart; ingebouwde microfoon en luidspreker
- 12 VDC/PoE
- IP67, IK10
Uitgerust met een geavanceerde chip en een lens met een groot diafragma, biedt de Dahua WizMind Dual-Lens-serie netwerkcamera uitstekende beeldeffecten. Met een geavanceerd deep learning-algoritme ondersteunt de camera verschillende intelligente functies, zoals het tellen van mensen, wachtrijbeheer, perimeterbeveiliging en gezichtsdetectie, wat zorgt voor betere intelligente toepassingsoplossingen op basis van scènes.
Delen
Nog vragen over de Dahua IPC-HDW8441X-3D 2.0 mm?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | IPC-HDW8441X-3D-2mm |
|---|---|
| EAN | 6923172537614 |
| Afmetingen | 204.0 mm × 78.0 mm × 61.6 mm |
| Garantie | 5 jaar |
| In de doos | Dahua IPC-HDW8441X-3D, Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 4.0 MP |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon en speaker |
| Horizontale beeldhoek | 122° |
| SD-kaart functie | Ja, max 256GB |
Specificaties (PDF)
