1
/
van
2
Dahua IPC-HDW5442TM-ASE 2.8 mm
Dahua IPC-HDW5442TM-ASE 2.8 mm
No reviews
Normale prijs
€318,53 EUR
Normale prijs
€424,71 EUR
Aanbiedingsprijs
€318,53 EUR
excl. btw
: €263,25
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
- 4-MP 1/1,8 inch CMOS-beeldsensor
- Max. 4 MP (2688×1520) @25/30fps
- Ingebouwde IR-LED en de max. afstand is 50 m
- ROI, SVC, SMART H.264+/H.265+, AI H.264/H.265, codering na filter, flexibele codering
- Rotatiemodus, WDR, 3D NR, HLC, BLC, digitale watermerken
- Met een deep learning-algoritme ondersteunt het: videometadata, slimme geluidsdetectie, IVS, gezichtsdetectie, slimme objectdetectie en mensen tellen, enz.
- Alarm: 1 in, 1 uit; audio: 1 in, 1 uit; ondersteunt max. Micro SD-kaart van 512 GB, ingebouwde microfoon
- 12 VDC/PoE, ePoE
- IP67
- SMD 3.0.
Uitgebreide productspecificaties van de leverancier
Aangedreven door deep learning-algoritmen, biedt de Dahua WizMind S-serie netwerkcamera een verscheidenheid aan intelligente functies die de nauwkeurigheid van audio- en video-analyse aanzienlijk verbeteren. Het ondersteunt videometadata, slimme geluidsdetectie, gezichtsdetectie, perimeterbeveiliging, mensen tellen en meer. De camera maakt ook gebruik van geavanceerde beeldverwerking AI-Powered Image-technologie en heeft het Deeplight-nachtzichteffect. De camera is stofdicht, waterdicht en vandalismebestendig en is gecertificeerd als IP67 en IK10 (het type bescherming varieert afhankelijk van het model).
Delen
Nog vragen over de Dahua IPC-HDW5442TM-ASE 2.8 mm?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | IPC-HDW5442TM-ASE-2.8mm |
|---|---|
| EAN | 6939554985522 |
| Afmetingen | 99.1 mm × Φ121.9 mm |
| Garantie | 5 jaar |
| In de doos | Dahua IPC-HDW5442TM-ASE, Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 4.0 MP |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon |
| Horizontale beeldhoek | 112° |
| SD-kaart functie | Ja, max 256GB |
Specificaties (PDF)
