1
/
van
2
Dahua IPC-HDW3841T-ZS-S2
Dahua IPC-HDW3841T-ZS-S2
No reviews
Normale prijs
€379,34 EUR
Normale prijs
€505,78 EUR
Aanbiedingsprijs
€379,34 EUR
excl. btw
: €313,50
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
Kleur:
- 8 MP, 1/2,8 inch CMOS-beeldsensor
- Max. 8 MP (3840 × 2160) @25/30 fps
- H.265-codec
- Ingebouwde IR-LED, max. IR-afstand: 40 m
- ROI, SMART H.264 +/H.265+, AI H.264/H.265, flexibele codering
- Rotatiemodus, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, digitale watermerken
- Intelligente detectie
- Abnormaliteitsdetectie
- Max. Micro SD-kaart van 256 GB. ingebouwde microfoon
- 12V DC/POE
- IP67-bescherming
- SMD 4.0, AI SSA
Uitgebreide productspecificaties van de leverancier
De Dahua WizSense 3-serie netwerkcamera bespaart enorm op bandbreedte en opslagruimte dankzij de AI-coderingstechnologie. Gedreven door zijn geavanceerde deep learning-algoritmen, ondersteunt de camera intelligente functies zoals perimeterbeveiliging, slimme bewegingsdetectie (SMD), Quick Pick en AI SSA (AI Scene Self-adaptation), waardoor hij eenvoudig en handig in gebruik is. Dankzij de Starlight-technologie en de lens met een groot diafragma kan de camera heldere, levendige beelden produceren, zelfs bij slechte lichtomstandigheden.
Delen
Nog vragen over de Dahua IPC-HDW3841T-ZS-S2?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | IPC-HDW3841T-ZS-S2 |
|---|---|
| EAN | 6923172542410 |
| Afmetingen | 108.3 mm × Φ122 mm |
| Garantie | 5 jaar |
| In de doos | Dahua IPC-HDW3841T-ZS-S2, Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 8.0 MP (4K) |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon |
| Horizontale beeldhoek | 109°–30° |
| Optische zoom | Ja |
| SD-kaart functie | Ja, max 256GB |
Specificaties (PDF)
