1
/
van
3
Hikvision iDS-2CD7A26G0/P-IZHSY 8 - 32 mm
Hikvision iDS-2CD7A26G0/P-IZHSY 8 - 32 mm
No reviews
Normale prijs
€736,32 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€736,32 EUR
excl. btw
: €608,53
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
- 2 Megapixel
- 1920 × 1080 @ 50fps
- Kleur: 0.001 Lux @ (F1.2, AGC ON); B/W: 0.0003 Lux @ (F1.2, AGC ON)
- H.265, H.265+, H.264+, H.264
- 140dB WDR
- IR tot 100 meter
- Kentekenherkenning (+Wiegand)
- 5 streams en maximaal 5 aangepaste streams
- MicroSD tot 256 GB
- IP67, IK10, NEMA 4X
- Verwarmer
Lees meer: Hikvision iDS-2CD7A26G0/P-IZHSY
Met op deep learning gebaseerde algoritmen voor kentekenregistratie en herkenning kan de camera plaatregistratie en herkenning realiseren. Het algoritme geniet de hoge herkenningsnauwkeurigheid van gewone platen en platen met een complexe structuur, wat een grote stap voorwaarts is in vergelijking met traditionele algoritmen. Blokkeringslijst en toegestane lijst zijn beschikbaar voor plaatcategorisatie en afzonderlijke alarmactivering.
Delen
Nog vragen over de Hikvision iDS-2CD7A26G0/P-IZHSY 8 - 32 mm?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | HIK iDS-2CD7A26G0/P-IZHSY(8-32mm) |
|---|---|
| EAN | 6941264056843 |
| Afmetingen | Ø140 × 351 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| In de doos | 1x IP Camera - 1x Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 2.0 MP |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Tweeweg via aansluitkabel |
| Horizontale beeldhoek | 40.3° 14.4° |
| SD-kaart functie | Ja, max 256GB |
| Mobiele app | Hik-Connect |
Specificaties (PDF)
Levertijd
1 werkdag