1
/
van
1
Hikvision DS-2CD2787G2T-LZS
Hikvision DS-2CD2787G2T-LZS
No reviews
Normale prijs
€392,70 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€392,70 EUR
excl. btw
: €324,55
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
- 3840 × 2160@25fps
- 2.8 - 12 mm varifocale lens
- 24/7 kleurenbeeld
- Focus op classificatie van mensen en voertuigen op basis van deep
learning - 130dB WDR
- Ingebouwde micro SD/SDHC/SDXC slot, tot 512GB
- IP67, IK10
Read more: Hikvision DS-2CD2787G2T-LZS
Hikvision ColorVu-technologie biedt 24/7 levendige, kleurrijke beelden met geavanceerde F1.0-lenzen en hoogwaardige sensoren. F1.0 superdiafragma vangt meer licht op om helderdere beelden te produceren. Geavanceerde sensortechnologie kan het gebruik van beschikbaar licht enorm verbeteren.
Delen
Nog vragen over de Hikvision DS-2CD2787G2T-LZS?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | HIK DS-2CD2787G2T-LZS(2.8-12mm) |
|---|---|
| EAN | 6931847185015 |
| Afmetingen | Ø 155 mm × 152 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| In de doos | Hikvision DS-2CD2787G2T-LZS, Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 8.0 MP (4K) |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Tweeweg via aansluitkabel |
| Horizontale beeldhoek | 103.3° 40° |
| SD-kaart functie | Ja, max 256GB |
| Mobiele app | Hik-Connect |
Specificaties (PDF)
Levertijd
1 werkdag
