1
/
van
2
Hikvision DS-2CD2686G2T-IZS
Hikvision DS-2CD2686G2T-IZS
No reviews
Normale prijs
€364,98 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€364,98 EUR
excl. btw
: €301,64
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
- 1/2 "CMOS met progressieve scan
- 3840 × 2160 @ 20fps
- 2,8 tot 12 mm lens
- 120 dB WDR
- Powered by Darkfighter
- H.265 +, H.265, H.264 +, H.264
- Ingebouwde micro SD / SDHC / SDXC-kaartsleuf, tot 256 GB
- IP67, IK10
- Alarm voor classificatie van personen en voertuigen op basis van deep-learning
Lees meer: Hikvision DS-2CD2686G2T-IZS
De Hikvision AcuSense-technologie wordt ondersteund door algoritmen voor deep-learning en brengt alarmen voor classificatie van menselijke of voertuigdoelen naar front- en back-end-apparaten.
Het systeem kan valse alarmen die worden gegenereerd door andere doelen dan mensen of voertuigen aanzienlijk verminderen, waardoor de efficiëntie en effectiviteit van alarmen aanzienlijk wordt verbeterd.
Delen
Nog vragen over de Hikvision DS-2CD2686G2T-IZS?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | HIK DS-2CD2686G2T-IZS(2.8-12mm) |
|---|---|
| EAN | 6941264024903 |
| Afmetingen | Φ105 × 298 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| In de doos | 1x IP Camera - 1x Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 8.0 MP (4K) |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Tweeweg via aansluitkabel |
| Horizontale beeldhoek | 108.1° 45.5° |
| Optische zoom | Ja |
| SD-kaart functie | Ja, max 256GB |
| Mobiele app | Hik-Connect |
Specificaties (PDF)
Levertijd
1 werkdag
