1
/
van
2
Hikvision DS-2CD2326G2-IU 2.8 mm
Hikvision DS-2CD2326G2-IU 2.8 mm
No reviews
Normale prijs
€187,44 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€187,44 EUR
excl. btw
: €154,91
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
- 4 Megapixel
- 1920 × 1080 @ 25fps
- 2.8 mm vaste lens
- 120dB WDR
- Powered by DarkFighter
- IR tot 30 meter
- H.265+, H.265, H.264+, H.264
- Ingebouwde SD/SDHC/SDXC kaartslot, tot 256 GB
- Ingebouwde microfoon
- IP67
- Alarm voor classificatie van mens en voertuig op basis van deep
learning.
Lees meer: Hikvision DS-2CD2326G2-IU
De Hikvision AcuSense-technologie wordt ondersteund door algoritmen voor deep-learning en brengt alarmen voor classificatie van menselijke of voertuigdoelen naar front- en back-end-apparaten.
Het systeem kan valse alarmen die worden gegenereerd door andere doelen dan mensen of voertuigen aanzienlijk verminderen, waardoor de efficiëntie en effectiviteit van alarmen aanzienlijk wordt verbeterd.
Delen
Nog vragen over de Hikvision DS-2CD2326G2-IU 2.8 mm?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | HIK DS-2CD2326G2-IU(2.8mm)(D) |
|---|---|
| EAN | 6931847165543 |
| Afmetingen | Ø127.3 mm × 96.3 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| In de doos | 1x Hikvision camera, 1x Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 2.0 MP |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon |
| Horizontale beeldhoek | 107° |
| SD-kaart functie | Ja, max 256GB |
| Mobiele app | Hik-Connect |
Specificaties (PDF)
Levertijd
1 werkdag
