1
/
van
1
Hikvision DS-2CD2125G0-IMS HDMI 2.8 mm
Hikvision DS-2CD2125G0-IMS HDMI 2.8 mm
No reviews
Normale prijs
€227,04 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€227,04 EUR
excl. btw
: €187,64
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
- 2 Megapixel
- 1920 × 1080@60fps
- 2,8 mm vaste lens
- Kleur: 0.009 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux met IR
- H.265, H.264,
- 120dB WDR
- 4 Gedragsanalyses en gezichtsherkenning
- BLC/3D DNR/ROI/HLC
- IK10
- Ingebouwde micro SD / SDHC / SDXC-kaartsleuf, tot 128 GB
- 3-Axis aanpassing
- IR-bereik: tot 30 m
- Powered by Darkfighter
- HDMI uitgang
Lees meer: Hikvision DS-2CD2125G0-IMS
De Hikvision DS-2CD2125G0-IMSI Infrarood bulletcamera is gebaseerd op de nieuwste DSP technologie.
Met deze technologie wordt een extra compressie van 30-50% gerealiseerd ten opzichte van andere netwerk cameras.
De lichtgevoelige 2.0 Megapixel 1/2.8" CMOS sensor, in combinatie met een mechanisch IR-filter en de ingebouwde IR LED's leveren zelfs in het donker perfecte beelden op.
Delen
Nog vragen over de Hikvision DS-2CD2125G0-IMS HDMI 2.8 mm?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | HIK DS-2CD2125G0-IMS(2.8mm) |
|---|---|
| EAN | 6954273690274 |
| Afmetingen | Φ70 ×161.7 mm |
| Garantie | 5 jaar |
| In de doos | 1x Hikvision camera, 1x handleiding |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Resolutie | 2.0 MP |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Tweeweg via aansluitkabel |
| Horizontale beeldhoek | 108° |
| SD-kaart functie | Ja, max 128GB |
| Mobiele app | Hik-Connect |
Specificaties (PDF)
Levertijd
1 werkdag
