1
/
van
2
Dahua IPC-HFW3449E-AS-LED 3.6 mm
Dahua IPC-HFW3449E-AS-LED 3.6 mm
No reviews
Normale prijs
€244,80 EUR
Normale prijs
€326,40 EUR
Aanbiedingsprijs
€244,80 EUR
excl. btw
: €202,31
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Payment icons
- Snelle levering
- Gratis retour
- 5300+ reviews (9/10)
Vraag AI alles over dit product
Krijg direct antwoord op je productvragen
Productomschrijving
- 4MP, 1/2.7” CMOS-beeldsensor
- Max. 4MP (2688 × 1520) @ 30 fps
- Ingebouwde warme LED, max. LED-afstand: 30 m
- ROI, SMART H.264 + / H.265 +
- Rotatiemodus, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, digitale watermerken,
van toepassing op verschillende bewakingsscènes - Intelligente detectie
- Abnormaliteitsdetectie
- Alarm: 1 in, 1 uit; audio: 1 in, 1 uit, ondersteunt max. 256 GB Micro SD-kaart, ingebouwde microfoon
- 12V DC / PoE
- IP67
- SMD (Smart Motion Detectie)
Met geavanceerd deep learning-algoritme, Dahua Lite AI-serie netwerk
camera ondersteunt intelligente functies, zoals perimeterbeveiliging
en slimme bewegingsdetectie.
Full-color Camera's zijn ontwikkeld om 24/7 kleurenbeeld te geven. Deze camera's zijn uitgevoerd zonder bijverlichting.
Delen
Nog vragen over de Dahua IPC-HFW3449E-AS-LED 3.6 mm?
Stel je vraag aan onze AI-expert
Krijg direct antwoord op vragen over installatie, accessoires, specs en meer...
Producteigenschappen
| SKU | IPC-HFW3449E-AS-LED-3.6mm |
|---|---|
| EAN | 6939554987939 |
| Afmetingen | 192.7 mm × 70.5 mm × 66.4 mm |
| Garantie | 5 jaar |
| In de doos | Dahua IPC-HFW3449E-AS-LED, Handleiding |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Resolutie | 4.0 MP |
| PoE ondersteuning | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon |
| Horizontale beeldhoek | 80° |
| SD-kaart functie | Ja, max 256GB |
Specificaties (PDF)
